Liderka IDG Agnieszka Korajczyk Szyperska zaprasza na Nielegalne spotkania na terenie GSM.

Wybory samorządowe to istotny czas dla społeczności lokalnej, kiedy to mieszkańcy mają szansę wybrać swoich przedstawicieli do władz miasta czy gminy. Jednakże, jak wynika z wiadomości od czytelnika Michała, kampania w Gostyninie nabiera kontrowersyjnego charakteru.

W swoim mejlu Michał wyraża niezadowolenie z działań polityków, zwłaszcza komitetu Inicjatywa dla Gostynina (PO), które zdają się skupiać na oszpecaniu ulic i wykorzystywaniu nielegalnych spotkań na terenie GSM Gostynin.

Jest to dla niego wyraz braku szacunku dla mieszkańców oraz dla samego miasta. Wskazuje także na działania niezgodne z prawem, takie jak wykorzystywanie majątku Spółdzielni Mieszkaniowej do celów kampanii wyborczej.

 

 

Jak ustalił nasz portal, nie ma zgody od władz Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

na organizowanie spotkań, na które zaprasza kandydatka na Burmistrza Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

 Nie ma zgody na wykorzystywanie majątku Spółdzielni Mieszkaniowej

 świetlicy M-Kwadrat do celów Kampanii Wyborczej, jaką prowadzi IDG Gostynin, bo nikt nie prowadził ani nie prowadzi rozmów tej sprawie.

 

O działaniach w sprawie M-Kwadrat można przeczytać u kandydatki IDG o okręgu nr.11 Joanna Renata Syska .

 

Ponadto Michał podkreśla, że Gostynin nie powinien być  prywatnym folwarkiem żadnej partii politycznej, co sugeruje, że komitet Inicjatywa dla Gostynina może nadużywać swojej pozycji.

Niezależnie od tego, jakie są motywacje za takimi działaniami, ważne jest, aby kampania wyborcza odbywała się z poszanowaniem prawa i uczciwością wobec mieszkańców.

Oczekuje się, że Działacze IDG Gostynin będą działać zgodnie z prawem.

 

 

admin
Author

admin

Dodaj komentarz