PiS nie wystawił swych kandydatów do Gminy Gostynin ale wspiera Renatę Kędzierską.

26 Marca 2024 odbyły się dwa spotkania Wyborcze pierwsze zorganizowane przez kandydata z partii PiS Pawła Pilichowicza w dawnej szkole w Białym.
Na spotkanie przybyła garstka mieszkańców oraz na zaproszenie pani Renata Kędzierska, która w wyborach 2018 startowała z tej samej Listy,
co organizujący spotkanie czyli z Prawa i Sprawiedliwości .

Budynek dawnej szkoły w Białym już kilkukrotnie był wystawiany na sprzedaż przez Wójta.

Dzięki poruszonemu tematowi w Internecie oraz temu że przed wyborami to zła promocja obecnej władzy która obecnie też startuje wyborach ,sprzedaż została wstrzymana tak jak to ogłosiła zaproszona kandydatka,

Podczas spotkania Kandydat PiS opowiadał o swych zasługach jakie osiągnął będąc radnym powiatowym, po samochwalstwie przyszedł czas na krytykę Augustyniaka Romana z Zarządu Powiatu ora Starościny i Starosty.

Możecie to państwo wysłuchać w relacji na żywo .

Zanim Pani była kandydatka z PiS która zasiada w radzie Gminy Gostynin rozpoczęła swoją prezentację, nasza redakcja na spotkaniu rozdała ulotki pokazujące wyniki badań dróg Gminnych .

Spowodowało to że pan z PiS zarzucił mediom, iż to co piszą nie  jest prawdą i wyprosił nas ze spotkania, mówiąc że to prywatne spotkanie jego i wybrańców.

Nadmienić trzeba że obecny Wójt Gminy Gostynin i organizator spotkania oraz zaproszony Gość to ludzie którzy w wyborach 2018 roku startowali z Prawa i Sprawiedliwości ,

 

 

 

 

Po wyborach w 2018  Wójt wybiera na dyrektora szkoły akurat pana z wspólnej listy PiS , nic w tym może nie było dziwnego lecz obecnie jeszcze za kadencji tego wójta ponownie ogłoszono konkurs na Dyrektorów trzech szkół .

Jest to o tyle dziwne że odbywa się to w okresie przed wyborczym i zachodzi przypuszczenie że mogą zostać  wybrani ponownie ludzie po linii partyjnej z list PiS .

Kliknij zdjęcie:

Kolejne spotkanie wyborcze w tym dniu  w Remizie  OSP Lucień zorganizowała obecna Przewodnicząca Gminy Gostynin z mieszkańcami omawiając swój program wyborczy jako Kandydatka na Wójta.

Na tym spotkaniu również nie dało się zauważyć zainteresowania wyborców, Na spotkaniu pojawił się pan z PiS Paweł Pilichowicz zabierając głos by wesprzeć kandydatkę.

Transmisję na żywo możecie państwo zobaczyć na Grupie FB promującą Wybory Samorządowe w 2024 r.”Idą Wybory -Miasto Gostynin -Gmina Gostynin- Powiat Gostynin

Na spotkaniu był obecny radny 𝙈𝙞𝙧𝙤𝙨ł𝙖𝙬 𝙉𝙤𝙬𝙖𝙘𝙠𝙞 z terenu Lucienia który nie znając prawa prasowego chciał abyśmy zaprzestali relacji dla wyborców, Kolejny polityk PiS który nie lubi jak mu się patrzy na ręce i słucha !

Nadmienić należy że pani Przewodnicząca i pan Nowacki oraz wielu innych obecnych radnych startują obecnie z listy KWW Razem dla Gminy Gostynin :

Daje się zauważyć wzmożoną aktywność promowania powyższego komitetu przez członków Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

 

Do obejrzenia kliknij w Wybory Samorządowe poniżej : 

 

 

Najlepsze pomysły na wykorzystanie budynku po byłej Szkole w Białym mają kandydaci dwóch Komitetów:

 

 

 

 

 

 

 

 

admin
Author

admin

Dodaj komentarz