Policja zatrzymała Wójta Gminy Gostynin podczas zakończenia roku szkolnego w Emilianowie

AFERA PODCZAS ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO W SZKOLE W EMILIANOWIE Z UDZIAŁEM WÓJTA GMINY GOSTYNIN EDMUNDEM ZIELIŃSKIM

Foto.gostynin.info

Jak został poinformowany nasz portal w szkole w Emilianowie podczas zakończenia roku szkolnego doszło do niecodziennego incydentu. Tajemniczy informator poinformował Komendę Powiatowej Policji w Gostyninie, iż istnienie podejrzenie, że na tą uroczystość przybył Wójt Gminy Gostynin pod wpływem alkoholu.

Do szkoły w Emilianowie udał się patrol policji w celu sprawdzenia zgłoszenia.

Trwają czynności wyjaśniające zaistniałą sytuację. Czy Wójt Gminy Gostynin przyjechał samochodem i czy nim kierował?

Trwają przesłuchania w Gminie. A jak informuje nas informator sam pan Wójt Edmund Zieliński został zatrzymany w areszcie do wyjaśnienia sprawy.

Z ustaleń policji po obejrzeniu monitoringu wynika że pan Wójt przybył osobiście samochodem Skoda pod szkołę w Emilianowie. Ale czy podczas przyjazdu był już po spożyciu  lub czy spożył alkohol już w budynku szkoły wyjaśnia ekipa śledcza policji w Gostyninie.

Należy nadmienić zapewne to zgłoszenie nie jest odosobnione, ponieważ w zeszłym roku Wójt Gminy Gostynin odwołał Panią Dyrektor po wielu burzliwych dyskusjach.

Trzeba nadmienić, że było wielu zwolenników aby była Pani Dyrektor pozostała na stanowisku. O dalszych postępowaniu będziemy Państwa informować, po otrzymaniu informacji od Rzecznika Policji oraz od Zastępcy Wójta pana Pawła Golioszka.

admin
Author

admin

Dodaj komentarz