ZOSTAŃ RADNYM A TWOJA RODZINA DOSTANIE PRACĘ

 Jak udało się ustalić naszemu portalowi, czy w Gminie Gostynin występuje Nepotyzm

w wydaniu Radnego z okręgu nr 2 ( Bielawy, Gaśno, Jaworek, Łokietnica, Mysłownia Nowa, Zwoleń)Pana Marka Janusz Solarskiego zasiadającego w Radzie Gminy Gostynin?

Na prośbę naszych czytelników w dniu dzisiejszym udaliśmy się do jednostek podległych Wójtowi Edmundowi Zielińskiemu oraz Radzie Gminy Gostynin na czele, której zasiada Przewodnicząca Pani Renata Kędzierska.

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie, mieszczący się na ul. Parkowa 32, 09-500 Gostynin.
Tam od pracowników uzyskaliśmy informacje, że tej jednostce, podległej Wójtowi zatrudniono córkę Pana Radnego Marka Solarskiego.

 

 

Następnie udaliśmy się do Zakładu Komunalnego z siedzibą w Solcu 39c, gdzie dr Pan Paweł Czarnecki, w dziale kadr uzyskaliśmy informacje,
że w tej jednostce pracuje Pan Marek Solarski, pracuje w raz z nim syn, zatrudniony też został mąż córki (zięć), który jest na stanowisku konserwatora.

 

Na placu zakładu Komunalnego spotkaliśmy Pana Radnego, którego zapytaliśmy jak to się stało, że tylu jego członków rodziny pracuje w jednostkach podległych Urzędowi Gminy, gdzie jest radnym.
Otrzymaliśmy odpowiedź od Pana radnego:
„Moi Wszyscy Wyborcy doskonale wiedzą ilu członków mojej rodziny pracuje dla Gminy Gostynin”.

 

Należy zadać pytanie wszystkim wyborcom, Czy aby na pewno wiedzieli o tym ?

 

Przypominamy też wyborcom że pan Wójt Zieliński Edmund pani Przewodnicząca Kędzierska Renata (okręg 10) i pan Radny Solarski Marek Janusz (okręg 2) startowali z jednej Listy PiS.

 

Drodzy mieszkańcy Gminy Gostynin czas otworzyć oczy na tych co teraz byli Radnymi i Wójtami.

W nadchodzących wyborach wybrać odpowiednio zagłosować !

admin
Author

admin

Dodaj komentarz