Film o Kandydacie PiS jak każe czyścić sobie buty.

Otrzymane informacje sugerują, że Adam Waloch, kandydat do Rady Powiatu z partii Prawa i Sprawiedliwości,

miał dziwne zachowania związane z nagraniem ukazującym,

jak traktował uczniów podczas lekcji historii.

Na filmie widać, że nauczyciel traktuje czyszczenie butów przez uczniów jako formę zabawy, co wywołuje negatywne reakcje pozostałych uczniów.

Nadmienić trzeba, że wydarzyło to się w szkole podległej

Staroście Arkadiuszowi Boruszewskiemu. Należałoby, zadać pytanie czy Starostwo ma o tym facje wiedzę?

 

 

Dodatkowo istnieją doniesienia o coraz większej liczbie afer i przypadków nepotyzmu w strukturach partyjnych PiS w Gostyninie z udziałem kolegów Burmistrza Kalinowskiego, o czym informowaliśmy na łamach naszego portalu.

 

Artykuły:

Czy prezes PEC i MPKA Nieć zarabia dodatkowo dzięki firmie żony w Urzędzie Burmistrza Kalinowskiego.

Co raz większe straty w Zamku Gostynin, Co na to Burmistrz z PiS?

Co może zwiększać kontrowersje wokół kandydata. Wydaje się także, że podział wśród członków partii może być coraz bardziej zauważalny.

 

 

Warto zauważyć, że na spotkaniu zorganizowanym w restauracji Bajka w Gostyninie, gdzie obecny był Jacek Ozdoba, jako zaproszony gość, pytając o film z czyszczenia butów, otrzymałeś odpowiedź od kandydata sugerującą,  

„że sprawa jest znana dyrekcji, a chłopiec z orzeczeniem jest jakby „coś nie tak”, a także że to on sam prosił nauczyciela o wyczyszczenie butów.”

Wnioskiem z tego wszystkiego może być to, że sprawa jest kontrowersyjna, a odpowiedzi na nią są niejednoznaczne i mogą budzić dalsze pytania dotyczące postawy kandydata oraz reakcji jego otoczenia na te wydarzenia.

FILM:

czyszczenie butów Waloch PiS

 

admin
Author

admin

Dodaj komentarz